| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru cei cu Tatuaje sau cei ce se pricep in acest domeniu cat de cat.

As vrea sa-mi fac un tatuaj tribal pe Triceps (de la cot pana la umar), acum vin intrebarile...

1. Vreau sa stiu pretul (exact sau aproximativ) pentru asa un tatuaj.

2.Crema de galbenele este buna de ceva? am auzit ca aceasta are rol protectiv si toate cele dar decoloreaza tatuajul.

3.Cat timp va dura pana la terminarea tatuajului?

4.Cat timp trebuie sa-l feresc de soare,praf, apa, etc?

Va rog sa-mi spuna un cunoscator in domeniu.

Răspuns Câştigător
| MusicAlina a răspuns:

Pai eu singura am tatuaj a fost dureros 1.Cinstit nu stiu eu sunt din Moldova si am platit 400 de lei.2.Da se poate de folosit 3.Pai daca vrei de la cot pina la umar va dura aproximativ 1ora sau o ora jumate 4. O saptamana sau doua. Succes

| Blacky6 a răspuns (pentru MusicAlina):

Multumesc de raspunuri, totusi nu cred ca costa 400 lei un asa tatuaj...dar, cel mai bine e sa merg eu la salon si sa-l intreb personal. Oricum, multam inca o datawinking

1 răspuns: