| MeridaOcean a întrebat:

Cat inseamna un punct de loialitate Vodafone?

Răspuns Câştigător
| NoMusicNoLife a răspuns:

Cred ca un euro, dar intreaba mai bine la un magazin de-al lor ca sa fi sigur/a.

Sper ca te-am ajutat! xD

| MeridaOcean explică (pentru NoMusicNoLife):

Am citit mai devreme pe net ca inseamna un cent O_O sad, oricum multumesc pentru raspuns! Ai fundita!

| NoMusicNoLife a răspuns (pentru MeridaOcean):

Multumesc, dar nu stiu, mie parca mi se pare cam putin thinking mai bine du-te si intreaba la magazin, asa de siguranta... stiu ca ma repet si ar parea ca te sacai la cap dar mie asta mi se pare cea mai buna solutie thinking

| MeridaOcean explică (pentru NoMusicNoLife):

Stiu,e foarte putin.Am citit pe site-ul Vodafone.