| IulyaN_2743 a întrebat:

Cat la % dintre oameni de pe glob sunt cinstiti?

Răspuns Câştigător
| kidulinha a răspuns:

Toata viata?
0 %.
Nu exista om sa nu minta! Si daca minti, nu mai esti cinstit. Chiar daca nu se intampla des, tot ai gresit. Si gata. tongue

4 răspunsuri:
| Graphee a răspuns:

Bună Iuly111,
Eu personal nu ştiu precizarea în %, dar sunt sigură că nu mai sunt mulţi...Iar cei care sunt cinstiţi, ar trebui apreciaţi pentru felul lor de oameni şi nu obligaţi să ajungă la alte metode. Pentru că mulţi din cauza sărăciei, neavând bani, ajung să îşi schimbe felul lor de oameni. Şi dacă vrei să afli dar nu în %, cunoaşte câţiva oameni şi fă ceva de genul 1/10.

Baftă!

| AliceHappyGirl a răspuns:

Dupa parerea mea vreo 5 %.

| uNKN0Wn a răspuns:

Cam 1 maxim 2%

| loredana_7444 a răspuns:

Cu regret si nefericire iti zic ca...m`as bucura sa fie macar 30 % dar nu cred. din pacate lumea e asa cum e ea. si fiecare lupta prin orice mijloace pentru a ajunge mai sus. si cand unul ajunge mai sus. altul coboara