| Unique a întrebat:

Cat la % esti manelist, rocker, hiphaper, houser si popular?

Răspuns Câştigător
| cannes112 a răspuns:

Acuma depinde de ce gen de muzica iti place

mie imi place mai mult hip-hopu adica melodiile care vorbesc despre viata nu despre bani si bautura...fiecare artist are varsta lui si vorbeste cel mai mult de cei care au aceeasi varsta ca ei, de aia mie imi place nane...are melodii foarte faine cautal pe youtube si asculta si tu cate-va melodii

33 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Sunt cu 1% mai populara ca tocilarul scoli.De fapt nu, el e mai popular ca minelaughing
Ascult 90% hip-hopbatting eyelashes

| Bacemi a răspuns:

100 % pentru melodii care exprima cu adevarat ceva in fiecare por din structura lor. Am nevoie de melodii care sa aiba si ritm, melodie, nu doar niste cuvinte aruncate. Din ce ai prezentat aici ma atrage cel mai mult rock-ul. Dar nu ai prezentat toate genurile muzicale.

| Elena1234456 a răspuns:

0% manelista
30% rocker
70% hip-hoper
50%houser
1% popular happy
Pot fi si manelista, dar dupa cateva doze de Redds laughing.

| Libelle a răspuns:

Deci st:
17%manelistalaughing
10%rockeritza
5%hiphaper
80%houser
si19%popular

| Silvia a răspuns:

Hmmthinking
0% manelist
30% rocker [ă] laughing
10%houser
15% hip-hoper
şi restul de 45 % alte genuri muzicale.happy

| Vizitiul a răspuns:

Sunt 100% om.

| Unique explică:

Eu sunt 100% din toate mai mult manelele si restul muzicii de hip-hop
am fost la dansuri din astea is faine si smechere
merita sa incercati
is fa

| pitikaaaa a răspuns:

Manelista-0%
rockeritza-30%
hiphaperitza-99%
hauseritza-20%
populara-1%
big grin

| Anduciu a răspuns:

60% rockerita
40%alte genuri muzicale(exceptand manelele si muzica populara)

| T30D0RA a răspuns:

30% manelista
0% rockerita
10% hiphoperita
50% houserita
10% popularistalaughing

| rockaholic a răspuns:

100% rockeritzaahappy

| TabooR a răspuns:

1%manelist, 100% rocker, hiphaper 99%, houser, 60%, pupular 0%

| divinuu a răspuns:

85% manelista, 0% rockeritza, 25%hip hop, 65%house, 0%populara

| pedaladeacceleratie a răspuns:

100% Rapper happy
-100% houser

| jony a răspuns:

100/la suta respect valorile reale, doar ele raman modele in secolele urmatoarewinking

| ghkjghk a răspuns:

3% manelista
30% rockeritza
100% hiphaper
74%houser
5% popularblushing

| miha<3 a răspuns:

Rockerita 40%, hip-hoperita 40%, houser30%, popular0%, manelista0%

| Alexandraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

0% manelista, 5% rockeritza, 75% hip-hoperitza, 20%houseritza, 0% popular

| Diiiiiia a răspuns:

2% manelista, 10% rockerits`a, 40% hiphaper` 70% houser si 40% popular.big grin

| Cezy_3772 a răspuns:

Manelista = 0 %
Rocker = 100 %
Hip-hoper = 10 %
Houser = 10 %
Popular = 0 %

| ~Ella.~ a răspuns:

12% manelist
9% rockeritza
60%hip-hoper
90%houser
0% popular

| Anelis a răspuns:

5% manelista

5% rocker

40% Hip-hop

60% Houser

2%populara

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

98% rockeriţă, 0, 00001 manelistă [Mai pune o colegă manele pe telefon şi nu pot să mă duc şi să o bat pentru că ascultă manele. Şi sun nevoită să îi ascult şi eu pe ăia cum lălăie], 92% house, 10%populară.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

0, 5% manelist, 0, 5% rocker, 5% hiphaper, 80% houser, 14% popular cred... d unde sa stiu cat de popular sunt...tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu pune cuvintele manelist si rocker in acelasi contexthappy, fac manelele de *** rocku'
99, 99% rocker 0, 1 dela de-alu' satana!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

34 roker`big grin` 90 rapp 100houser:` si ***. 3 popularalaughing~

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

80% rocker 70%rapper 50% dnb

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rock

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns: