| anonim_4396 a întrebat:

Cat mar costa rama si lentilele, pentru ochelari in resita.
La un control si la un cabinet oftamologic.

5 răspunsuri:
| Mélancolie a răspuns:

Pai nu costa mult straight face. Eu stau in Resita si am fost la un oftalmolog si am dat doar 1 milion (100lei) pentru lentilele de la ochelai si controlul in jur de 500 mii (50lei).

| Mélancolie a răspuns:

Aaa si rama pai atunci ar costa 2 milioane si ceva (control, lentile si rama) happy

| Dootzy a răspuns:

Daca sunt ochelari de adult costa 10 milioane, iar controlul 1 milion... daca sunt ochelari de copil costa 2 milioane si ontrolul 600 de mii.☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆

| Blue Eyes a răspuns:

In jur de 5 milioane

| sami a răspuns:

, llkkkooppp