| andreiuuutza a întrebat:

Cat timp ati fi dispusi sa asteptati sa cuceriti un baiat/o fata?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"E bine de asteptat si un veac pentru adevarata fericire"

10 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Foarte mult timp.Am o rabdare...big grin

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Depinde happy
Daca chiar ar merita asta, daca ar fi un baiat de nota 10 si ar da dovada ca merita as fi dispusa sa astept foarte mult timp happy
Dar daca as vedea ca in tot aces timp lui chiar nu ii pasa deloc si mai mereu incearca sa ma evite...cu toate ca l-as iubi ar renuntawinking De ce sa imi bat capu daca el nu vrea?happy

| Hmmmm a răspuns:

Depinde cat d mult imi doresc acea relatie.
uneori am rabdare deoarece stiu ca merita iar alteori nu deoarece stiu ca neavand rabdare eu sunt cea care castiga.

| Psihoyounger a răspuns:

Depinde... nu pot să spun că am un termen fix. Depinde de persoană. Uite, momentan aştept de un an şi degeaba. Nu sunt genul care să insiste în fiecare zi. Dragostea adevărată vine singură, nu trebuie trasă de mână.

Psihoyounger

| costyn162 a răspuns:

La varsta mea, sunt in perioada incercarilor, nu prea pun sufet intr-o relatie pentru ca sunt constient ca dezamgirea poate veni repede. Si cand vreau sa cuceresc o fata trebuie sa imi dau seama ca ce crede ea despre mine sa vad daca a vreo sansa.

Răspuns utilizator avertizat
| Sniper a răspuns:

Vreo 2-3 incercari, dupa care pa pa, oricat de mare ar fi dragostea mea pentru ea laughing.
N'am multa rabdarewinking!

| Psycho a răspuns:

Daca imi place cu adevarat acel baiat, atunci oricat timp e nevoie

| Xcat:)^^ a răspuns:

Mult.foarte mult.defapt au trecut 2 ani si eu inca astepthappyvorba onutzei:am o rabdare...batting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu m-ar placea nici macar un pic, imi pare rau, dar as renuntawinkingwinking. El are de pierdut, iar eu castig timp happy.