| anonim_4396 a întrebat:

Cat timp dedicati zilnic lectiilor, si cat timp calculatorului?

5 răspunsuri:
| MaeRi a răspuns:

Depinde daca imi place lectia respectiva ma dedic ei mai mult daca nu calculatorului.

| BiaSiAtat a răspuns:

2 ore invatatului si lectiilor si 45 min calc

| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Sa scriu temele in jur de o ora pe zi sa invat 15 minute normal dar la unele teste mai invat si 30 de minute pe zi la calculator stau 6-8 ore pe zi acum depinde cand mi-e somn sau sambata si duminica stau mai mult in jur de 10-14 ore pe zi

| KaRa23S a răspuns:

Nu stiu eu le amestec. Fac teme cu calculatorul, iar dupa ce le termin raman la calculator adica un calcul : ma pun la 3 la scris si termin pe la 6 cu calculatorul deschis dupa care raman la pc pana la 9.

| Biby a răspuns:

Buna!
Teme-maxim 2 ore.
Calculator-7-10 ore.big grin