| Thecurious a întrebat:

Ce jocuri obisnuiti sa jucati si cat timp le dedicati zilnic?

5 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu joc jocuri din acestea, alt fel de jocuri.

| ziftode a răspuns:

CSGO cu zombie escape mod, 20-30 minute de 1-4 ori pe zi
idle miner (pe telefon) cand ma duc la wc pentru big one... 10-50minute pe zi... total

daca ma intrebai acum 3 ani iti spuneam world of warcraft, 7-8 ore pe zi... acum ma plictiseste de ultima MOARTE!

| Thecurious explică (pentru ziftode):

Crezi ca in viitor vei renunta definitiv la jocuri?

| ziftode a răspuns (pentru Thecurious):

Sigur, imediat dupa ce se termina eternitatea
sau mor intre timp
am dat o tona de bani pe telefon sa ma pot juca jocuri cand ma plictisesc de moarte (autobuz, asteptat la orice doctor, asteptat la orice birocratie)
si o tona de bani pe computador sa ma joc jocuri cand vreau sa nu ma gandesc la nimic vreo 10minute - 1-2ore... decat la zombiez care ma urmaresc si o sa ma infecteze DACA NU IMI MISC KURU SPRE PUNCTUL DE EVACUARE big grin
etc. tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Total War, CS, Warcraft in tota undeva la 3-4 ore/zi (in weekend mai mult)