| Dizzydizz a întrebat:

Cat timp din zi stati cu familia? Sunteti multumiti?

13 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Mai mereuhee hee
Am o familie frumoasahappy

| Silvia a răspuns:

Câteva ore. Ziua vreo două şi noaptea... cât dorm.

| Sოﺁℓε a răspuns:

Vreo 10 ore sambata si duminika laughing in timpu saptamani vreo 4 ore

| Ana-Maria94 a răspuns:

Putin, chiar foarte putin, adica parintii muncesc de dimineata pana seara si cand vin acasa nu prea mai au chef de nimic sa pun in pat si sa culca. Mi-as dori sa avem mai multe in comun sa vorbim mai mult sa iesim mai mult, dar ii inteleg.

| Alisa a răspuns:

Putin, cam 2 ore. Sambata si duminica cateodata stau mai mult, dar se intampla rar, ca mai mereu sunt plecata.
Nu sunt multumita, dar macar profit de timpul acela putin pe care il petrec cu ei. love struck

| CudiDaKid a răspuns:

24 din 24 laughing

| D-Anna a răspuns:

Cat mai muuuult:X sunt multumita, familia mea e out of this worldlaughing cea mai buna definitielaughing
E important sa-ti vezi familia ca pe prieteni buni.

| Miss Sintetic a răspuns:

Foarte putin. Cand sunt eu libera ai mei sunt la servici sau plecati. Si atunci cand ma roga sa petrecem timp impreuna am deja planuri.

Nu nu sunt multumita, dar nu le poti avea pe toate.

| GabiCh93 a răspuns:

12 ore.
restul' la scoala
sunt multumitahappy

| andrei12mj a răspuns:

75%din viata mea o petrec cu familia 20 % cu prieteni(proprii) si 5 % cu familia si prieteni(prieteni de familie nu proprii)

| Razvan_9009 a răspuns:

1 ora vineri cateva ore sambata si o ora duminca si asta nu in fiecare saptamana

| annie_9752 a răspuns:

Cand sunt in vacanta, in weekend-uri de exemplu si cand si parintii mei sunt mai liberi, petrecem 5-6 ore(sau chiar mai mult) impreuna.Sunt insa zile in care ei sunt plecati sau eu sunt plecata si atunci petrecem mult mai putin(foarte rar). In timpul scolii suntem impreuna la masa si seara de obicei. Oricum eu sunt foarte multumita! O zi buna!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa parerea mea destul de putin, mai mult prin parc cu prieteii.