| ella2816 a întrebat:

Cat timp dureaza admiterea la automatica si calculatoare Bucuresti?, multumesc!happy

8 răspunsuri:
| Maestra a răspuns:

Avand in vedere ca vorbim de Bucuresti, o sa dureze ceva mai mult. Miercuri ( 17. iulie) mergem la scoala sa vedem repartizarea (sunt din Galati)

Dar pana diseara s-ar putea sa se afiseze pe edu.ro. Cel mai sigur maine cred ca se posteaza.

Multa sanatate si mult succes iti doresc!

| ella2816 explică (pentru Maestra):

Si cam cat timp dureaza examenul?

| Maestra a răspuns (pentru ella2816):

Cred ca fac confuzie. La care examen te referi? La ala pe care l-am dat?
Examenul a durat 2 ore ( + 5-10 min. pentru cei care mai aveau de scris) happy

| ella2816 explică (pentru Maestra):

Daa,la acel examen care decide daca ai intrat sau nu la facultate...astazi la ce sa da la mate?

| Loser8299 a răspuns (pentru Maestra):

Esti nebuna? La poli se da pe 22 si 23 examenul. Dureaza 3 ore la ambele(fizica si mate).Pe 28 o sa fie rezultatele finale...

| Maestra a răspuns (pentru Loser8299):

Intr-adevar, am facut confuzie. Am vrut sa raspund la o intrebare despre ''Evaluare nationala'', dar am apasat gresit click si am citit intrebarea in graba. Acum observ...

Imi cer scuze pentru eroare!

| ella2816 explică (pentru Maestra):

Nu-i nimic, stai linistita, multumesc pentru sfaturii.te pup:*

| Maestra a răspuns (pentru ella2816):

Multumesc mult! big grin