| Spritero a întrebat:

Cat trebuie sa fie marimea penisului la 14 ani? Cel putin cat?

Răspuns Câştigător
| hummer24 a răspuns:

Nu ma pustiule bine e sa o ai de 18 cm, 14 cm e bine 10 cm e rau, da femeile daca stii poti sa le satisfaci si cu limba sau degetul adica 3 sau 5 cmwinking

6 răspunsuri:
| aliceinchains a răspuns:

Da' ce te doare cat trebuie' sa fie, nu inteleg...pe cine **** tu? Stai si invata, copile!

| elasexygagica a răspuns:

30 cm love struck

| Narfundo a răspuns:

Pustiu daca tu esti in poza aia afla ca ar trebui sa te intereseze altceva la varsta ta. Uita-te in oglinda si nu te mai masturba.Pa-pa

| Laura a răspuns:

Cam 25 cm.

| Puffy1721 a răspuns:

Minim un metru! tongue

| dragalasa a răspuns:

1000 metri