| KittenLover a întrebat:

Cat trebuie sa las telefonul Samsung galaxi s3 la incarcat pentru prima oara si de cate ori? Eu prima oara l-am lasat 10 ore si mai multi mi-au spus ca 12 ore. Are ceva ca eu l-am lasat 10 ore prima oara?

1 răspuns:
| Heaven15 a răspuns:

Nuu are nimic si nu trebuie neaparat lasat 10 sau 12 ore...Te uiti pe telafon atunci cand este la incarcat si daca vezi ca bateria este plina il mai lasi inca10 minute apoi il scoti de la incarcat!