| TotEuMa a întrebat:

Mi-am cumparat un telefon nou. Cat trebuie lasat la incarcat prima oara?

Răspuns Câştigător
| Cristina505 a răspuns:

12 ore iar cand se descarca, inca 12 ore..atat.primele 2 dati trebuie sa il incarci 12 ore si apoi va fi ok :*

6 răspunsuri:
| ÁnΌMŀŠ a răspuns:

Prima data il lasi pana se descarca el complet, si dupa aceea il lasi normal, pana se umple bateria.

| xoxolavxoxo a răspuns:

Din cate stiu eu, prima oara trebuie sa il lasi 12 ore la incarcat.
Sper ca te-am ajutat:*

| MaimutaNebuna a răspuns:

Il descarci de tot pana se inchide, il pui la ncarcat 12 ore, apoi iar il descarci de tot, il pui la incarcat 12 ore si asa inca o data.
Asa am facut si eu cu al meu si mie asa mi-au spus cei de la Orange. Daca nu faci asa o sa ai probleme cu bateria mai incolo. Sper ca te-am ajutat si BAFTA!

| TotEuMa explică (pentru MaimutaNebuna):

Am dat deja funda. asa ca iti dau un vot. mersi pentru raspuns. :*

| MaimutaNebuna a răspuns (pentru TotEuMa):

Nu am vazut. Multumesc pentru vot, dar daca nu te superi poti sa imi spui cu ce ma ajuta ele, numai de azi am contul. big grin

| TotEuMa explică (pentru MaimutaNebuna):

Pai daca vei da la " vizualizare profil " apoi de acolo la "punctaj " vei vedea ca fiecare vot se puncteaza.