| TumblrAddict a întrebat:

Cat trebuie sa stea un iphone 4s la incarcat si "imi da" vreun semnal cad e incarcat full?

Răspuns Câştigător
| PopAdrian a răspuns:

Cat timp e in curs de incarcare, scrie procentul iar pe baterie este un fulger. Dupa ce e la maximum, scrie 100% iar pe baterie e un fel de prelungitor desenat. (ca aici http://img.bhs4.com/......large.jpg) Spor!

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
El de regulă se încarcă în maxim 4 ore, full!
Are un semnal sonor, dar trebuie să fii atent când îl dă.
Pa, pa.

| PopAdrian a răspuns:

Se incarca cam cu o unitate / minut, deci cam o ora si jumatate - 2 ore. Cand se termina mie nu imi amiseaza nimic (sau nu am bagat de seama). Spor!

| TumblrAddict explică (pentru PopAdrian):

Dar cum iti dai seama ca e full?

| PopAdrian a răspuns (pentru TumblrAddict):

Cat timp e in curs de incarcare, scrie procentul iar pe baterie este un fulger. Dupa ce e la maximum, scrie 100% iar pe baterie e un fel de prelungitor desenat. (ca aici http://img.bhs4.com/......large.jpg) Spor!