| Fetitza_7841 a întrebat:

Cate abdomene ar trebui sa fac pe zi pentru a putea scapa de burtica timp de o luna.

4 răspunsuri:
| Aliutza a răspuns:

Nu cred ca poti sa scapi de burtica intr-o luna, pentru ca sportul inseamna efort sustinut, un timp indelungat, nu doar 30 de zile.
Poate ca raspunsul meu te dezamageste, dar crede`ma, e mai bine decat sa fii dezamagita de rezultat, dupa ce faci cate 300 de abdomene zilnic, timp de o luna.
Ai putea scapa de burtica (daca nu e mare) intr-o luna, daca renunti la mancare dupa 6 seara si bei multa apa (cel putin 2 litri pe zi).
Eu iti doresc succes!

| ddanielstefan a răspuns:

200-300hee hee

| Fetitza_7841 explică:

Mai astept raspunsuri

| Robert2570 a răspuns:

Buna!
Daca vrei sa scapi de burtica in cel mai scurt timp (30 de zile)
DA se poate urmaring urmatoarele sfaturi.
Diz de dimineata faci intre 50-100 de abdomene apoi bei o cana de lapte si mananci un mic dejun cu ft putine grasimi (OU LAPTE BRANZA CASCAVAL )
apoi faci alergare 45 min pe zi pentru arderea grasimilor
si VOILA cam asta este
Nu uite sa bei cam 3-4 cani de lapte pe zi (este bogat in proteine asta daca vrei sa iti si modelezi abdomenul)
Sper ca ti am fost de folos O zi bunahappy