| litere123 a întrebat:

Câte calorii credeți că conține o ciorbă de fasole cu ciolan afumat într-un bol de pâine?

Răspuns Câştigător
| Caro34 a răspuns:

Mai au importanta caloriile, daca o mananci o data? Banuiesc ca nu mananci de 10 ori pe zi, sute de zile, ciorba de fasole cu ciolan afumat! Banuiesc ca mergi la sala si vrei sa arati 90 - 60 - 90! E egal! Cine te place dolofan, te place si slabanog! Iubirea nu vede caloriile ci simte inima cand traieste intens! Numai bine!

| ElExistaElAudeElVedeElStie a răspuns (pentru Caro34):

Foarte Adevărat respect.

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Multe, foarte multe!
ca-s mii de carbohidrati acolo!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

600.

| lpavel a răspuns:

Depinde de cantitate, trebuie sa mentionezi cate grame are fiecare... daca nu ai mentionat atunci intre 1000 si 1600 de calorii!

| ElExistaElAudeElVedeElStie a răspuns:

Mănâncă liniștit și sănătos lasă moda și sulieta. Nu are multe calorii stai liniștit este foarte bun și sănătos ce ai mâncat. Pofta buna.