| anime_3439 a întrebat:

Cate carti seria twilight sunt? care sunt?

Răspuns Câştigător
| As_2479 a răspuns:

Sunt 5 carti: Twilight, New Moon, Eclipse, Breaking down, Midnight Sun.

11 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Amurg ( twilight ), Luna Noua( New Moon), Eclipsa( Eclipse), Zori de zi ( Breacking Down)

| costyn162 a răspuns:

Biiter Sweer, sunt 4 carti din seria Twilight: Amurg(Twilight), Luna noua(New moon), Eclipsa(Eclipse) si Zori de zi(Breaking down)...Filmele au aparut la primele 2 urmand ca al treilea sa apara in vara lui 2010. Ultimul film ca fii impartit in 2 parti, ce vor aparea in 2011 respectiv 2012.De asemenea, se mai vorbeste despre publicarea unei a cincea carti, care va povesti actiunea primelor 4 dar din perspectiva personajului masculin, Edward, primele fiind povestite de Bella, personajul feminin.

| Kate21 a răspuns:

Twilight, new moon, eclipse, breaking down, midnight sun

| ioana_5584 a răspuns:

Sunt 4.1.Amurg.2.Luna Noua...3.Eclipsa.4.Zori de zi:*:*:*

| Strify a răspuns:

Twilight, New Moon, Eclipse, Breaking down, Midnight Sun

| zumba zumba a răspuns:

Sunt 5 carti cele pe care le-a spus deea

| liiinux a răspuns:

Seria contine 4 carti - Twilight, New Moon, Eclipse, Breaking Dawn.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai sunt 4 anurg, luna noua, eclipsa si zori de zi.amurg si luna noua se difuzeza in cinema city. zori de zi va fi in 2 parti 1 din perspectiva bellei si celalata din a lui jacoob.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt : Twilight(Amurg), New Moon(Luna Noua), Eclipse(Eclipsa), Breaking Dawn(Zori de Zi) si Meyer va publica Midnight Sun(Soarlele la Miezul Noptii).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu...

| Manolache_9508 a răspuns:

Pai nu stiu sigur.dar din cate am auzit sunt 5
1)Twilight
2)New Moon
3)Eclipse
4)Breaking Dawn
5)Midnight Sun