| flaviu1234 a întrebat:

Cate filme din seria Twilight exista? fundawinking

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Sunt 3 filme...iar al patrulea apare in noiembrie!

10 răspunsuri:
| Chris a răspuns:

Au aparut 3 pana acum : Twilight, New Moon si Eclipse. Urmeaza Breaking Dawn, in noiembrie anul acesta ( va fi impartit in doua parti )

| JAMALEEE a răspuns:

Exista doar 3 dar speram ca o sa urmeze si partea 4

| Blondamea a răspuns:

4:-amurg
-luna noua
-eclipsa
-zori de zi
sh mai este o parte din perspectiva lui edward soarele de la miezul noptii care nu va fi pusa pe pelicula dika nu se face nici un film dupa ia.asta stiu ca anuntat stephenie meyer acum poate se vor razgandi

| Semndeintrebare a răspuns:

4big grin! twilight; new moon; eclipse; breaking dawnbig grin>big grin:O3

| KyraW a răspuns:

Trei.Twilight,New Moon si Eclipse.Si carti cred ca tot 3 sunt

| aia a răspuns:

Exista 4 dar va mai aparea unul care se va numi viata lu una am uitat cum o cheama fata asta a aparut in filmul eclipsa...

| BabyDoll a răspuns:

4, au aparut decat 3 : " Twilight", " New Moon", " Eclipse"

| ioana_2930 a răspuns:

Sunt 4:
Twilight
Saga Amurg:Eclipsa
Saga Amurg:Eclipsa (a 2 parte)
Zori de ziua.
sunt super tari toate!
fundita?

| klausss a răspuns:

Salut, exista 3 filme din seria Twilight, va iesi si 4 pe la sfarsitul anului.

| dimdragos a răspuns:

In total sunt 5. Primele trei filme le poti gasi pe net iar urmatoarele doua formeaza de fapt un singur film desparit in doua parti.