| AndreeaRullz a întrebat:

Cate ceasuri de mana aveti? Mie imi plac enorm de mult(am 6)si mai vreau... Tata-mi zice ca e de ajuns un singur ceasstraight face

13 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Doar 2 laughing. Prefer bratarile happy.

| Marii a răspuns:

Eu am unul si-mi ajunge. Se potriveste la orice tinuta. happy

| SweetCandy a răspuns:

Unul singur pe care il am de vreo 3 luni:d

| Mina a răspuns:

Si eu ador ceasurile. Sunt accesoriul meu preferat. Am 4 si mai vreau! Si daca tot vorbim despre ceasuri, vreau sa ma plang ca ultimul ceas pe care mi l-am luat imi este mare(are bratara fixa) si este un model Playboy misto. Dar incerc sa il vand si imi voi lua altul. happy Fara numar! laughing

| BabyWL a răspuns:

2 foarte dragute si finute, cu toate ca nu prea le port dar si mie imi plac. Spor la cat mai multe!

| enam2000 a răspuns:

Un singur ceas de mana si unul mai special de buzunar (cu o vechime de 100 de ani) ce nu-l folosesc in primul rand ca nu se mai poarta si in al doile rand sta bine intr-o caseta in bibliotecawinking

| alex:) a răspuns:

Mie nu. nu prea port ceasuritongue

| BlackButterfly a răspuns:

Si eu am tot 6.defapt 8 dar 2 nu le mai gasesc. Le adorlove strucklove struck:X

| adapurple a răspuns:

Eu am unul si mi-e de ajuns

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu n-am nici unul ma uit la telefon daca vreau sa vad cat e ceasul, prefer sa port bratari colorate si foarte bine asortate cu ec ma imbrac big grin...ma rog ceasurile sunt mai elegante si finute, dar nu's de mine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am unul foarte frumos si pretios dar nu-l port pentru ca am telefonul si nu mai pun si ceas.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am unu :d, daca as avea un buget de 30 de milioane[vechi] disponibil pentru ceasuri, sigur mi'as lua niste ceasuri beton love struck. Am tendinta sa ma uit la ceasuri de la 6 milioane in sus dar pretul il vad doar cand intreaba mama " Si cat costa? ". laughing

| 非有神论者 a răspuns:

Eu nu am nici un ceas si chiar ma deranjeaza sa port un ceas la mana, deci tata tau are dreptate happy un ceas e de ajuns sau chiar prea mult happy

(glumeam, de data asta nu conteaza ce zice tata happy daca tie iti plac ceasurile spor la colectionat ceasuri)