| Mara_4803 a întrebat:

Cate fructe pe zi e nevoie sa mananci pentru a slabi?

1 răspuns:
| cυρcαкє a răspuns:

Buna, am observat ca nu ti-a raspuns nimeni pana acum... Dar ia uite cum poti slabi. Poti manca fructe vreo 3 cam asa. Dar nu numai metoda de a manca fructe exista pentru a slabi, sunt si altele.
Poti face sport. Fa sport cel putin 30 min. pe zi...si nu doar ca vei slabi, ci iti vei mentine si sanatatea.
Mananca ce e sanatos. Da, poti manca si fructe dar poti manca si altceva cum ar fi: salata(de fructe sau legume), lapte, iaurt etc. Daca vei manca sanatos vei slabi si nu manca fast food.

Si cam astea sunt metodele de slabire, si le stiu.Cred ca te va ajuta.Eu desi mananc destul de mult, nu sunt grasa.Nu sunt nici grasa nici slababig grin

Sper ca te-am ajutat.Pa-pa!