| anonim_4396 a întrebat:

Cate note sunt necesare la biologie?

Răspuns Câştigător
| samuelrockwer a răspuns:

Buna! Daca ai invedere doar ca sa-ti scoata nota la semestru, iti trebuie trei note, dar daca nu poti sa inveti sau nu poti sa ei o nota mai mare, sunt profi care pot sa-ti scoata noata la semestru si cu 2 note, mai adauga ei de la ei niste note! Numai bine!

2 răspunsuri:
| Temüügin a răspuns:

Depinde de la profil la profil. Poti sa ai o ora pe sapt si atunci iti trebuiesc 2 note si poti avea 2 sau 3 ore pe sapt iar atunci ai nevoie de 3, 4 note.

| Graur122342332 a răspuns:

Daca ai doar o singura data pe saptamana cel mai indicat ar fi sa ai 2 note, daca ai de ai multe ori pe saptamana de exemplu cum am eu, adica doar, doua ore pe saptamana ar fi bine sa ai 3-4 note.