| mondici a întrebat:

Cate puncte trebuie sa ai la rank ca sa ajung mai mare de junior?

Răspuns Câştigător
evenso
| evenso a răspuns:

Nu punctele pentru rank trebuie sa aduni ca sa devii Senior.
Membru senior devii atunci cand ai 100 de raspunsuri si minimum 10 zile de la data inregistrarii.
Alte informatii utile gasesti aici http://www.TPU.ro/intrebari-frecvente

3 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Ai nevoie doar de minim 100 de răspunsuri aprobate și 10 zile de la data înregistrării, și vei deveni user senior cu dreptul de a vota, raporta și posta mesaje pe chat-ul TPU.ro.
Baftă!

| mondici explică:

Da dar au trecut deja 10 zile de cand m-am inregistrat si atunci numai pot sa devin senior?