| alexandradlr a întrebat:

Câte relații ați avut pana acum? Dacă nu aveți relație așteptai orice persoană va scoate viata în cale sau vreți sa fiți cu o persoană anume?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Relatie stabila niciodata, aventuri cred ca am sarit de 500, asa mi-a dat dumnezeu soarta sa fiu fwtacila cu femei care imi plac

| LordCristobal a răspuns:

Salut!
Eu am 23 de ani și nu am avut nicio relație până acum deoarece nu am simțit nevoia de relații și sunt puțin mai singuratic.
Dar nu as zice nu unei relații mai ales dacă fata e frumoasa, deschisă și compatibila cu mine.
Să zicem că aștept că viața să îmi scoată pe cineva potrivit mie dar parca mai degrabă aș vrea eu sa agate persoana potrivită pentru mine.
Dar deocamdată mai stau puțin, e frumoasa și viața de burlac virgin, am o libertate pe care nu as vrea sa o pierd așa ușor.

| AloeVeraReceSiFornetiCuGem a răspuns:

O singura relație am avut in toată viața mea care am crezut cu adevărat mai mult ca în orice și oricine. niciodată nu va urma alta relație sau altcineva vreodată în viața mea nu suport relațile de nici fel singur este mult mai bine îmi place cu adevărat sa fiu singur nu bag niciodată pe nimeni în viața mea și nici nu vreau pe nimeni în viața mea singur cel mai bine.