| Felea_Nicoleta_1996 a întrebat:

Cate stampile are o scutire medicala?

6 răspunsuri:
| Cosmin1I a răspuns:

2,una de la medicul de familie si a doua de la medicul scolar care este nevoit sa ti.o vizeze

| WildLatte a răspuns:

Din cate stiu eu are doar una.

| LovingAdam a răspuns:

Una.

| Vadisssss a răspuns (pentru LovingAdam):

Eu am facut scutire si mi.a pus doua pe prima parte si una pe partea cealalta.(mentionez ca scutirea a fost facuta la tara)

| LovingAdam a răspuns (pentru Vadisssss):

Pai cum depinde, eu mereu am avut o singura stamplia pe scutire...

| Codre a răspuns:

Cate ii puilaughing!
Glumeambig grin.
De obicei scutirea are doar 1 singura stamplia de la medicul de familie, dar aceasta poate sa aiba si 2 daca conducerea scolii are cabinet medical si trebuie vizata si de aceasta pentru a ti se motiva abesntelehappy!