| anonim_4396 a întrebat:

De unde pot cumpara o scutire medicala cat mai "originala"? Sunt din sibiu si am mare nevoie!happy

2 răspunsuri:
| Radioactive a răspuns:

Ştiai că dacă se află ţi se poate scădea media la purtare? Sau poate duce chiar la exmatriculare? Eu zic mai bine să spui adevărul şi te mai milogeşti să motiveze absenţele. Şi sunt chiar curioasă cum vrei să se falsifice semnătura doctorului.

| andreyutzzu3 a răspuns:

Daca tot vrei sa trisezi, poti sa iei o scutire de la medic ca sa ai semnatura si gasesti pe net scutiri. Si cu astea 2 si putina pricepere in photoshop poti face minuni big grin