| MiSsDaRkY a întrebat:

Cate volume sunt din Jurnalele Vampirilor? 4 sau 8?straight face sunt nedumerita.

Răspuns Câştigător
| Dotz a răspuns (pentru AspeedW):

Buna! De curand am aflat ca de fapt sunt 10: Trezirea, Lupta, Furia, Reuniunea, Intoarcerea: Caderea noptii, Intoarcerea: Suflete-n umbra, Intoarcerea: Miez de noapte, Vanatori: Fantoma, Vanatori: Moonsong, Vanatori: Eternitate. Uite si site-ul pe care le-am gasit: http://www.scribd.com/doc/66517055/Http Sper sa te ajute!

4 răspunsuri:
| SweetLikeaLemon a răspuns:

Sunt 7 volume. Trezirea, Lupta, Furia, Reuniunea, Caderea noptii, Suflete-umbra si inca una dar nu stiu cum se cheama si nici nu stiu daca a aparut inca. Si mai este o serie, Jurnalele lui Stefan, dar nu e scrisa de autoarea L.J. Smith care le-a scris pe celelalte.

| SweetLikeaLemon a răspuns:

Ah da, a saptea se cheama La miezul noptii.

| Dotz a răspuns:

Sunt 8 iar primele 7 traduse. eu le-am citit pe primele 6 si de abia astept sa mi-a cumpar si pe a 7!