| Shimonakatokka a întrebat:

Cate zile am voie sa i-au nurofen dupa operatia de amigdalite?

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Intreaba un medic. Aici nu vei gasi unul. Si sa stii ca boala este amigdalita. Ele se numiesc amigdale. Deci operatia este de amigdale nu de amigdalite.

| Axys a răspuns (pentru Salontanul):

Absolut corect e un rasp foarte bun nu stiu uni de ce se bazeaza oar pe net mai ales ca deja uni incerca sasi fac tema pe net nu mai vor agandeasca

| Axys a răspuns:

Suna medicul de familie

| Shimonakatokka explică:

Mai intai informeaza-te Mr! tongue

| Salontanul a răspuns (pentru Shimonakatokka):

Sa mori tu? Intreaba si aici un medic. Dar esti prea prosta si orgolioasa ca sa o faci. Vei afla adevarul atunci. Eu am cel putin de 2 ori varsta ta si stiu bine ce vorbesc. Nu vorbesc ca sa ma aflu in treaba.