| anonim_4396 a întrebat:

Cateodata pc-ul merge mai greu, se blocheaza pe moment mai ales cand downloadez mai multe fisiere de dimensiuni mari.
Daca cumpar inca un hardisck va merge mai repede?

2 răspunsuri:
| Moisie a răspuns:

Depinde de cat utu este de plin HardDiscul pe care il ai acum.
Daca e plin functioneaza mai incet, daca nu iti trebuie mai multi Rami sau o placa de baza cu o frecventa mai mare.

| ghx998 a răspuns:

Poate fi din cauza windowsului, daca nu l-ai mai schimbat de mult..sau fa o defragmentare la hdd..am patit si eu chestia asta si era din cauza windowsului