| OrangeJuice a întrebat:

Cateva filme horror? Care sa ma sperie macar putin.

Răspuns Câştigător
| Puckauca a răspuns:

The Crazies love struck
Silent Hill
The Grudge
The paranormal
One missed call
Shutter
Blood and Sex Nightmare
Drag Me to Hell
The Final
Orphan
The legend of Blody Marry
The Crazies
Autopsy
The Grudge 2
Prom Night
The Haunting in Connecticut
The Box
Blood: The Last Vampire
Amusement

Sper ca te'am ajutat.primul e cel mai pericollove struck

6 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

The grudge(1, 2,3)
Puzzle mortal(1, 2)
Psyho :X

Astea te sperie smug

| cata_3464 a răspuns:

Mirrors,chiar e infricosator

| Bogdan_1693 a răspuns:

Inelul[the ring],Dark water, The grudge, Paranormal Activity[m-am **** efectiv pe mine la filmul asta] si cam atat...horror comedie ar fi zombie island, si zombie dar nu comedie ar fi 28 weeks later. sper sa iti placa.Vizionare placuta!

| totY0 a răspuns:

Nu am sa iti dau link da chiar iti recomand filmul : drag me to hell I don't want to see e super de groaza
sau mai era unu gen : dog house. ceva cu zomby...da cica era comedie neagra...big grin
funda?big grintongue
:X

| roxana_5185 a răspuns:

Turnul groazei,infern de ziua indragostitilor, The Final Destination, ultima casa pe stanga

| gagamonstermania a răspuns:

Incearca ''May''.E super psihologic si destul de horror.Are faze nasoale si spun asta la mod macabru.Merita vazut macar odata deoarece nu este previzibil si are un final extrem de neasteptat! Poate o sa crezi ca e o prostie de film la final dar iti vei schimba parerea in timp, ca mine! Daca nu te sperie asta atunci ''the grudge"' e captivant si tousi horror! Daca ai sub 15 ani nu-ti recomand aceste filme!