| larisa_6241 a întrebat:

Cati ani au kesha, justin biber, demi lovato, selena gomez, myley cyuars, usher?

4 răspunsuri:
| Andarock a răspuns:

Justin Bieber ---> 16- 17 ani

KesHa ---> 24 de ani

Demi LOvato ---> 19 ani

Selena Gomez----> 19 ani

Miley Cyrus ---> 18 ani

Usher ----> 32 de ani

Sper ca te-am ajutat puppy dog eyes Pupici!

| Nymphetamine a răspuns:

Nu mai mult de 2 jumate thinking

| Bii26 a răspuns:

Servuus kiss
păăi...cam aşa:
Ke$ha s-a născut pe 1 martie 1987
Justin Bieber s-a născut la 1 martie 1994 şi are 17 ani
Demi Lovato s-a născut pe 20 august 1992 şi are 18 ani
Selena Gomez s-a născut pe 22 iulie 1992 şi are 18 ani(în curând împlineşte 19)
Mileyz Cyrus are 18 ani făcuţi pe 23 noiembrie anul trecut,(este născută în anul 1992) şi face 19 ani anul acesta peste câteva luni.(s-au speculat o grămadă cum că Miley n-a împlinit bine 18 ani şi se droghează dar s-au dovedit de fapt nişte minciuni)
Usher Este nascut pe 14 octombrie 1978, deci are 33 ani.
Mai găseşti şi tu pe Google!(scrii numele vedetei şi wikipedia, dar pe Usher n-o să-l găseşti...)
Baftă happy
Kiss kiss love struck

| hfkjgkjfg a răspuns:

Kesha - 24
Justin Bieber - 17
Demi Lovato - 19
Selena Gomez - 18
Miley Cyrus - 23
Usher - 32
Gata! laughing