| RAY a întrebat:

Cați copii vreți sa faceți?

65 răspunsuri:
| ania a răspuns:

Ma multumesc cu cei 4 care i- am nascut

| RAY explică (pentru ania):

4 îngerași

| RAY explică:

Pe naiba

| Den1sa a răspuns (pentru RAY):

Nu ma crede daca nu vrei

| Drimmero a răspuns:

Vreo 2, de preferat baieti dar daca ies si fete n-am vreo problema cu asta.

| RAY explică (pentru Drimmero):

De ce fetele sunt a doua opțiune?

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

E doar o preferinta/

| Mayhem666 a răspuns:

Nu prea ai cum sa faci copii daca nu ai cu cine.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

| Goddessss a răspuns:

Niciunul

| Den1sa a răspuns:

Cu alte cuvinte o iubita onlinewinking

| RAY explică (pentru Den1sa):

Nu chiar, îmi place psihologia

| Den1sa a răspuns (pentru RAY):

Iar vorbesti aberatii care nu au legatura cu subiectul

| RAY explică (pentru Den1sa):

Nu ma am spus ca nu caut doar o iubită si îmi place sa socializez

| Den1sa a răspuns (pentru RAY):

Bravo tie, spor la cautat!

| Den1sa a răspuns (pentru RAY):

Totusi de ce intrebarea ta e pusa la acesta categorie?, ma face sa ma gindesc ca nu vrei doar sa socializezi

| RAY explică (pentru Den1sa):

Corect, ai dreptate, caut una

| Mosotti a răspuns (pentru RAY):

Si tu crezi ca fetele vor sa discute de psihologie? Ele vor glume, prosteala, panarama si cam atat, altfel te considera plictisitor, iar daca nu sti multe zice ca esti prost.
Daca te place, oricum ai fi esti bine, haha.

| RAY explică (pentru Mosotti):

Eram ironic mann, îmi place sa ma joc cu ele

| Den1sa a răspuns (pentru RAY):

Cauti de mult timp, si nu gasesti nimic nu? Poate iti accepti soarta de ratat ce cauta iubite online, sau incepi sa lucrezi la personalitatea ta

| RAY explică (pentru Den1sa):

Eu numai cred in voi, desi nu caut nimic, e o intrebare din plictiseala, esti nesimtita, ce dracu sa cauti toate sunteti la fel

| Den1sa a răspuns (pentru RAY):

Nu sunt nesimtita, si nu am spus-o cu rau doar ca poate e timpul sa lasi siteul asta stupid, timpeniile de aici si sa te focusezi pe tine si ceea ce vrei sa fii in viata asta

| RAY explică (pentru Den1sa):

Vezi de viata ta

| Den1sa a răspuns (pentru RAY):

Acum tu esti nesimtit, ok am vrut sa ajut dar n-am cu cine vorbi decât un moș plictisit de viata happy

| Den1sa a răspuns (pentru RAY):

Nu stiu ce e atât de amuzant dar acum inteleg de ce iti place psihologia, cred ca ar trebui sa te duci la un spital pentru un control psihologic

| RAY explică (pentru Den1sa):

Dar ai fost răutăcioasa
Logic ca vad de viata mea, nici nu prea stau pe internet, o lista cu scopuri personale
sănătate =slăbire-sport-mers la medic, meditație
bani =încerc sa economisesc, noi afaceri
lucrez la fizicul meu
dar nu îmi aduc fericirea emoționala aceste lucruri

| RAY explică (pentru Den1sa):

Fata eu am conversat cu psihologi, cum vb ei intre ei

| RAY explică (pentru Den1sa):

Inclusiv cu psihiatri am conversat despre medicina, nu vb tampeni

| Den1sa a răspuns (pentru RAY):

Si ce iti aduce fericirea emotionala? O iubita online?laughing))

| Den1sa a răspuns (pentru RAY):

K, bravo tie, sa fii sanatos

| RAY explică (pentru Den1sa):

Nu ma

| Den1sa a răspuns (pentru RAY):

Atunci ce? Ca mai facut curioasa

| RAY explică (pentru Den1sa):

Si ce iți aduce fericirea emoționala?
Asta trebuie sa aflu, presupun ca iubirea adevărata, sincera, sexul nu aduce fericire pe termen lung

| RAY explică (pentru RAY):

In fapt consider ca singura fericire este doar iubirea, cică timp de 3 ani, eu cred ca o viata daca e iubire cu adevărat si înțelegere

| Den1sa a răspuns (pentru RAY):

Uite vezi ca poti, dc nu dai astfel de raspunsuri mereu dar spui tâmpenii ca asa glumesti tu

| Den1sa a răspuns (pentru RAY):

Si tu nu ai iubire?

| RAY explică (pentru Den1sa):

Ca sunt si om nu robot

| RAY explică (pentru Den1sa):

Asta e un subiect foarte delicat

| Den1sa a răspuns (pentru RAY):

Nu ma refer la iubita, ca nu doar asa poti avea iubire

| Den1sa a răspuns (pentru RAY):

Poti macar sa faci glume asfel in cit sa fie amuzante nu enervante

| RAY explică (pentru Den1sa):

Nu am iubita

| Den1sa a răspuns (pentru RAY):

E clar, crezi ca o iubita o sa iti dea iubirea de care ai nevoie, sau ca o sa te faca fericit, sunt atât de multe alte persoane mult mai apropiate tie si atitea lucruri care iti ofera iubira fara sa realizezi

| RAY explică (pentru Den1sa):

Nu as vrea sa fiu dependent de cineva,ceva,mereu mi am propus asta, eu sunt pe filozofia, trăiește clipa dar nu prin lucruri materiale și învățătură, a petrece timpul cu tine și cu cei dragi, ma opresc mereu când vad o pisica sau un câine sau o floare, chesti simple dar frumoase

| Den1sa a răspuns (pentru RAY):

Nu trebuie sa fii, totusi nu inteleg pareta cu citez" a petrece timpul cu tine și cu cei dragi"

| RAY explică (pentru Den1sa):

Cu părinții, prieteni, familia

| Den1sa a răspuns (pentru RAY):

Nu se intelege asa

| Mosotti a răspuns (pentru Den1sa):

Pe ce motiv zici ca site asta e stupid?! E un forum unde se discuta destul de okey pe n teme, ca mai sunt si din aia neseriosi care fac misto si forumu de ras, e una, insa in general e f okey, asa cum e si pe softpedia.

| Den1sa a răspuns (pentru Mosotti):

Daca spui tu

| Mosotti a răspuns (pentru Den1sa):

Pai faptele o arata nu ca zic eu, majoritatea subiectelor sunt ok, si raspunsuri si tot, nu ne luam dupa exceptii, ca nu exista forum fara uscaturi, peste tot exista spameri, din aia care se prostesc, care fac misto, care pun intrebari la misto, care insulta, injura, etc, dar nu aia inseamna tot forumul.

Nici nu are cum sa fie majoritatea asa, caci moderatorii nu ar permite, deci daca un forum exista, e f clar ca majoritar e okey si ordonat.

| Den1sa a răspuns (pentru Mosotti):

Bine am inteles nu mai zic nimic, nu stiu de ce cauti tu cearta

| Mosotti a răspuns (pentru Den1sa):

Dar de unde ideea ca eu caut cearta? Nu-s genu, pe 13 fac 2 ani de cand sunt aici, niciodata nu m-am certat.
Eu doar ti-am dat argumente, dar chiar, ia vino si tu daca ai ce ceva argumente, pe ce baza ai zis ca formu asta e stupid?

Sa vedem, ca poate e ceva si mi-a scapat mie, ca din moment ce ai zis asta, trebuie sa stii si motivul.

| Den1sa a răspuns (pentru Mosotti):

Chiar esti enervant

| Mosotti a răspuns (pentru Den1sa):

Ta superi acum ca te-am pus sa-ti sustii afirmatie, pai nu te mai supara ca nu e normal, daca nu argumentezi inseamna ca ai zis aiurea ce ai zis, dar nu e problema, ai zis parerea ta, eu doar ti-am aratat ca parerea ta e eronata, si nu doar tie, mai important e ca am explicat pentru toti, ca sa nu-si faca impresie gresita de forum.
Nu trebuie sa te superi cand ti se zice ce nu vrei sa auzi, analizeaza ce se zice si vezi ce si cum! Asa se face. Daca tu zici ceva ok, eu invat de la tine, tu de la mine daca eu zic ceva bine, nu ne ofticam!

Iar ce am zis pot si altii sa verifice.

| Den1sa a răspuns (pentru Mosotti):

Bine, ok, nu mama suparat da nu vreau sa imi pierd timpul explicânduti tie ceva

| Mosotti a răspuns (pentru Den1sa):

Daca nu vrei sa explici aia e, nu e problema, dar nu trebuie sa te superi, cineva nu e enervant ca te intreaba sa-ti argumentezi afirmatia, ca asa se face in general, ca pana la urma realitatea zice care zice bine, faptele.

Era o vorba "faptili vorbeste, nu vorbili".

Asa ca si tampenia aia "aaa pe site de matrimoniale nu ai cum gasi pe cineva ca lumea".

| Den1sa a răspuns (pentru Mosotti):

Da tu nu ai vazut ca am spus ca nu m-am suparat, sau trebuie sa iti mai spun de cateva ori, si ar fi fost mult mai frumos si ai fi dat dovada de un nivel de cultura mai ridicat daca spuneai "faptele vorbesc, nu cuvintele"

| Mosotti a răspuns (pentru Den1sa):

Am vazut ca nu te-ai suparat, ziceam ca idee doar, ca atunci cand zici ca cineva e enervant, suna ca si cum te-ai fi suparat.

Normal ca se zice faptele, dar asa s-a zis "faptili vorbeste, nu vorbili", nu eu am scos-o, si am citat asa cum e.
Mi-au zis si mie altii vorba asta.

| RAY explică (pentru Den1sa):

Cmf iubi

| Den1sa a răspuns (pentru RAY):

Mia fost sila cand am citit asta, dar nimic interesant sunt si eu in vacanta

| RAY explică (pentru Den1sa):

Lasa-ma cu sila ta

| Den1sa a răspuns (pentru RAY):

Uuu, te-ai suparatlaughing

| RAY explică (pentru Den1sa):

Ești prea serioasa, non skils social

| yooshi a răspuns:

Nu vreau sa fac lol

| nujcatoatesuntluate a răspuns:

0.