| LollaHipHap a întrebat:

Cati dintre voi iuviti :X Hip-Hop-ul?
Sh ce inseamna pentru voi muzica? Descrie in cateva randuri
Dau finda pentru cea mai frumoasa descrere a muzici...:X:X:X

Răspuns Câştigător
| Wanna_1916 a răspuns:

Sincera sa fiu iubesc muzica in general. Dar nu manelele si populara. Populara mai putin, dar manelele deloc.In reast orice gen.

muzica pentru mine thinking este mijlocul prin care ma relaxez si prin care uit de grijile cotidiane.Eu una nu pot sa imi fac temele pentru scoala fara sa acult muzica si nu pot sa stau la calculator daca nu ascult muzica.Deci muzica pentru mine este ceva foarte important happy

2 răspunsuri:
| adisuper a răspuns:

Hip hop-ul înseamnă libertate de exprimare, mesaj (nu doar simple versuri)pe scurt : "a pune viaţa pe rime"
p.s. Lasă hip hop-ul şi treci pe la şcoală.

| LollaHipHap explică (pentru adisuper):

Pai cu hip-hop imi umplu timpul...muzica e viata mea...:X