| mister08 a întrebat:

Cati prieteni adevarati aveti?

Răspuns Câştigător
| Selena54 a răspuns:

Prietenii mei adevarati ii pot numara pe degetele de la o mana.Deci iti poti da seama ca nu sunt prea multi. big grin

7 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Eu sunt cea mai buna prietena a mea. Apoi Stef ocupa locul de onoare.Si cam atat. E criza si in zona astasmug

| Psihiatra a răspuns:

Nimeni nu poate stii exact ce e in capul "prietenilor"tai asa ca nu poti fii sigur daca e cu adevarat un prieten adevarat happy

| fluturas a răspuns:

Sincer eu nu fac diferenta intre prieteni adevarati si prieteni falsi big grin
nu cred ca poti avea prieteni falsi, pentru ca daca sunt falsi ii clar ca nu-ti mai sunt prieteni, deci nu-ti pot zice am x prieteni adevarati si y prieteni falsi big grin mi se pare aiurea straight face
deci am destul de multi prieteni happy nu exagerat de multi, dar cei care imi sunt prieteni ma ajuta cand am nevoie si imi sunt alaturi happy

| Tourniquet a răspuns:

Eu cred ca am doar 1. Cu aceea persoana nu am avut niciodata o cearta. :]

| FanMJJ a răspuns:

Maxim 1... cred

| louis3 a răspuns:

Nu stiam ca mai exista asa cevathinking

| Scumpitza a răspuns:

Niciunu