| andreea_4557 a întrebat:

Cati prieteni aveti in lista de la yahoo messenger?

14 răspunsuri:
| Alexăndruţaa a răspuns:

342 hehe tongue
tu cati ai :*?

| CrazzyGirlCsm a răspuns:

Deci chiar am stat si am calculat cate persoane am in lista de mess laughing Pare ciudat. dar am facut-o. si oricum nu am ce face. laughing Am 193 de personae dintre care in jur de 80 le-am dat sa apar offline la ei pentru ca nu vreau sa le dau ignorehappy si vorbesc majoritatea timpului cu vreo 50 de personae [numai din liceu] laughing + lista de ignore care e plina laughing

| bebesweet a răspuns:

In jur de 180 cred.happy nu vb cu toti, dar am facut schimb de liste cu cateva persoane happy in rest prieteni buni cu acre conversez aproape zilnic...mmm vreo 30 :d

| CoCaCoLa a răspuns:

34happy

| Bixx a răspuns:

Am facut schimb d lite cu nijde prieteni si acum am chiar 199 in total, vreo 29 cu offline, 40 cu care vorbesk si restu...Pasc On-Line

| SkittlesS a răspuns:

91 uh?

| OzVrajitorul a răspuns:

Unul singur restul cunostinte

| IuliaAkaTrixxie a răspuns:

| R_9329 a răspuns:

La prieteni :68.
Prieteni hi5:570.
Familie:4.
BFF:1.

| erik a răspuns:

"prieteni"?

| varasea a răspuns:

117 prieteni

| mediqt a răspuns:

Colegi:17
no mass:83
prieteni:118
laughing)in total 218 :*

| TheDarkOne a răspuns:

483tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns: