| ioanamaria56 a întrebat:

Cati prieteni aveti pe yahoo messenger?

9 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

In jur de 200 de persoane, dintre care 100 persoane care nu le-am vazut in viata mea, 30 de colegi, 30 de fosti colegi, 30 de amici, 8 rude si doi prieteni adevarati

| Libelle a răspuns:

30-35. pierdutul orelor la taclale pe messenger nu e pasiunea mea.

| ionica56 a răspuns:

155 si de obicei cam 40 onlinelove struck

| Sexygirl2000LOVE a răspuns:

Peste o mie

| OnlyHope a răspuns:

Am 251, dar de-abia daca sunt online 20 si de-abia daca vorbesc cu 10. Bine ca mi-ai amintit sa-mi fac curatenie in lista! big grin

| DarkBlood32 a răspuns:

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Salutare! Sincer sa fiu eu nu am decat 4 prieteni pe messenger

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

| ColorGirl a răspuns:

1270love struck
big grin