| ingerasdragalas a întrebat:

Caut admin(a) pentru o pagina de facebook.Nu e o pagina cunoscuta dar cu ajutorul vostru numarul de likeu-ri poate creste! E o pagina despre catei.Ce vreau de la admin este sa fie activ(nu tot timpul fiecare are treaba sa) prin asta ma refer sa adauge macar o data pe saptamana poze amuzante cu catei, sa faca concursuri de eliminat poza cu rasa care nu iti place, ghiceste rasa....etc.

Răspuns Câştigător
| Georgy_Balan_1998 a răspuns:

Cred ca te pot ajuta eu.Sunt foarte activa pe facebook si daca vrei sa fiu admina pe pagina ta mi-ar face placere. Iubesc catei deci nu va fi o problema si pot sa fac concursuri si tot ce ai nevoie.

| Georgy_Balan_1998 a răspuns (pentru Georgy_Balan_1998):

Daca ma vrei ca si admina da-mi add la id:aquasuperstarforever@yahoo.com si putem vorbi acolo daca ma vrei sau nu.

2 răspunsuri:
| PastilăBă a răspuns:

N'avem.