| ralucaioana a întrebat:

Caut admina pentru pagina mea de pe facebook Soul of angel, admina trebuie sa fie activa pe pagina sa fie prietenoasa cu fanii paginii si sa se pricepe cat de cat la creearea povestilor...Deci cine se ofera?

Răspuns Câştigător
| Sunnyツ a răspuns:

Eu. Am mai fost admina si pe alte pagini, si ma pricep la de toate. De la facut poezii pana la inventat de jocuri.

| ralucaioana explică (pentru Sunnyツ):

Imi dai id tau ca sa te pot baga

7 răspunsuri:
| Annekie67 a răspuns:

Daca pagina este destul de populara ma bag happy

| ralucaioana explică:

Pagina are 232 like mi-a fost furata dar am recuperato

| Sunnyツ a răspuns (pentru ralucaioana):

Iti adun eu 300 de like-uri la pagina pe zi!

| ralucaioana explică (pentru Sunnyツ):

Ok dar mai intai baga id eu in lista ta de messenger ca sa te pot baga k admina

| Sunnyツ a răspuns (pentru ralucaioana):

Ce idi ai?

| ralucaioana explică (pentru Sunnyツ):

Emily_olsment55@yahoo.com