| Steffani a întrebat:

Caut admina activa, serioasa, prietenoasa pentru o pagina dedicata adolescentilor... cine este interesata, poate fi admina de proba, si daca totul merge bine, admina oficiala.

3 răspunsuri:
| blackangel95 a răspuns:

Eu vreau, am 17 ani, mai am pagini...am lucrat pe pagini mari cu 12.000 de like-uri si pot strange multe like-uri. Da-mi link-ul de la pagina ta.

| Steffani explică:

Si care sa ne ajute cu likes...

| Steffani explică:

Pagina este mica, deschisa de curand http://www.facebook.com/OfficialWeAreTeens?ref=hl