| GrimReapper a întrebat:

Caut admini pentru o pagina de facebook care in 3 minute a primit 4 likeuri. Vreau ca adminul sa fie activ si sa fie sociabil.

Daca este cineva interesat sa lase numele contului de pe facebook si sa spuna daca a mai lucrat la alte pagini.

Facebook:Silviu Maria-Afrem
Astept.

10 răspunsuri:
| Nolifenodeath a răspuns:

Pai timp am social sunt depinde si despre ce este pagina.
Cien Marzenia

| GrimReapper explică (pentru Nolifenodeath):

Adauga-ma in lista ta de prieteni http://www.facebook.com/silviu.mariaafrem.1
pagina este despre glume imagini statusuri culmi...
tot ce te amuza insa mai are si stiri importante

| Nolifenodeath a răspuns (pentru GrimReapper):

Eu nu pot da add sad search Cien Marzenia.

| andreeadadea a răspuns:

Ce pagina? as vrea eu!

| GrimReapper explică (pentru andreeadadea):

O pagina despre glume bancuri culmi imagini dar si stiri interesante

| stefytzasmekerytza a răspuns:

Ew as vrea contul meu de fb e http://www.facebook.com/home.php baga-l in lista si vb acolo