| Dianananahalfpastee a întrebat:

Caut câțiva admini (fete sau băieți) pentru o pagină de facebook (2954 de likeuri). Cei interesați să spună și să-mi lase id-ul pe privat sau aici, și îi voi adăuga pe id-ul paginii să vorbim.
Pagina se numește Zâmbet colorat; x

9 răspunsuri:
| TashaUhm a răspuns:

Sunteti fenomenali`!
Numai ''cauta like-uri'' pe aici`!
Da iesiti dr*cu din casa si cautati sau dati anunt la ziar`!

| Dianananahalfpastee explică (pentru TashaUhm):

Nu caut likeuri, caut adminiwinking. Nu-ți convine, este sus în dreapta un buton pe care scrie "X". Folosește-l cu încredere!

| TashaUhm a răspuns (pentru Dianananahalfpastee):

Vai`! Ma intimidezi beibii`!puppy dog eyes
Nu poti sa scoti trei cuvinte originale pe gura.
Cat timp ti-a luat ca gasesti aceasta replica?batting eyelashes

| Andreutzaaandreea a răspuns (pentru TashaUhm):

Nu.ti convine taci ca site-ul asta nu e ca sa te certi tu cu lumea

| TashaUhm a răspuns (pentru Andreutzaaandreea):

Si nici unu pe care poti tu sa faci reclama`! b-)
Suck`!winking

| Andreutzaaandreea a răspuns (pentru TashaUhm):

Cel mai destept cedeaza primul! SI N.AM CHEF DE CEARTA CU TINE

| TashaUhm a răspuns (pentru Andreutzaaandreea):

Nu e cearta. ci o simpla conversatie`!
Si din cate observ. subiectele sunt diferite`!kiss