| Yolouta a întrebat:

Caut bif dau funda cine vrea sa-mi fie si stie cum sa-mi fac.(End my suffering plz)

8 răspunsuri:
| Seven07 a răspuns:

Ce naiba e ala bif?

| Nitroblast a răspuns (pentru Seven07):

Probabil se refera la Biff, tipu' ala nasol din Back To the Future. Acum are 57 de ani si nu mai face filme cu DeLoreanuri zburatoare ce calatoresc in timp. Sper ca ti-am alinat suferinta.
laughing)

| viperra a răspuns:

Ba,bif inseamna Best Internet Friend.Adica vrea un cel mai bun prieten de pe internet.

| Seven07 a răspuns (pentru viperra):

Inteleg, multumesc de explicatie, totusi lamureste-ma, daca pica netul nu mai sunt best friends sau?

| viperra a răspuns (pentru Seven07):

Moooor laughing)
chestia asta se bazeaza pe relatiile de prietenie la distanta...nu mi se pare ceva super fain dar mna laughing))
(acum ma gandesc si mi am dat seama ca raspunsul meu nu are nicio legatura cu intrebarea ta, ups)

| Seven07 a răspuns (pentru viperra):

Inteleg, daca pica internetul mori, tristut :-(

| viperra a răspuns (pentru Seven07):

Apai in cazul meu as moru de vreo 15 ori pe zi, da' nu-i bai