| MrSebastian a întrebat:

Caut de ceva vreme o porecla buna sa mearga si pe facebook... imi place rock-ul, nume: Sebastian, am 15 ani, sunt diliu rolling on the floor sper ca sunt destule informatii... Mersi anticipat

13 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Ce intrebare idioata... Raspunsurile sunt pe masura.

| AirănMeidăn a răspuns:

seby rawrr

| AC4S4 a răspuns:

Poti sa pui ceva la caterinca sau sa nu pui. Daca nu-ti zice lumea intr-un fel nu-ti pune cumva...

PS: Chiar ma distreaza alea cu "si atat"laughing de ce toata lumea pune asta?laughing

| Sociopat a răspuns:

420S3byBlazeIt

| iSwag a răspuns:

Pai eu la "porecla" mi-am pus Official, ca sa apara sub nume: Alecs Abossulesei si dedesubt Official happy.

| MrSebastian explică (pentru iSwag):

A ta e bunicicawinking

| iSwag a răspuns (pentru MrSebastian):

Inainte de Official eu mi-am pus 80CmRupAvioane happy

| AndreeaAndreutza48 a răspuns:

Sebycu Rockstar
Sebycu Seby

| YesorNo a răspuns:

Sebastyen, RockSebios, Sebi cel fara nume, etc

| MrSebastian explică:

Porecle mai idioate ca astea n-am vazut rolling on the floor) (fara suparare)

| KnowEverything a răspuns (pentru MrSebastian):

Se putea si mai rau... Sebastian SebyRock Rockerul-seby Alfonso Alessandro Sebyshatat al XIII lea... ce mai zici acum? buna porecla? big grin

| Andreea_Issabelle_1990 a răspuns:

Pai poti pune numele tau, Sebyshiatat, SebyRock sau ceva de genu'
Funda?

| Andreea_Issabelle_1990 a răspuns:

Numele tau, sebi si atat
Seby rock
rock-erul seby
sau ceva.