| LouiseGrace a întrebat:

Caut fani One Direction sau The Vampire Diaries cu care sa interactionez pe twitter.Dau follow back pentru orice follow. Sunt MariaaPetrus pe twitter big grin Fundita.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am cont pe twitter de ceva timp dar nu-l prea folosesc (probabil de asta am decat 1 Follower)... Oricum sunt fan The Vampire Diaries si cateodata ascult si One Direction dar nu ma prea dau in vant dupa ei.Te caut eu pe twitter si-ti dau Followwinking.PS: eu sunt Ade.

| LouiseGrace explică (pentru anonim_4396):

Da-i incolo followers! Sunt niste habarnisti marea lor majoritate laughing Pe mine m-a apucat febra twitter de ieri si nu stiu cat va mai dura. P.S.- ti-am dat follow back big hug Si nu, nu ai un follower. Acum ai doibatting eyelashes

4 răspunsuri:
| Autumnfeelings a răspuns:

Eu am fost fană la amândouă dar m-am plictisit. Dacă se pune asta bine, dacă nu tot bine. nu sunt fiţa lumi.

| LouiseGrace explică (pentru Autumnfeelings):

Nu conteaza absolut deloc daca esti sau nu fana, sa fiu sincera. tongue Doar ca pe TPU sunt multi fani ale celor enumerate de mine mai sus si ma gandeam ca voi starni interesul mai multor persoana cu aceasta intrebare. Serios, nu`mi pasa daca (mai) esti sau nu fana big grin Tot ce vreau e sa interactionez cu cat mai multi oameni pe twitter.

| Autumnfeelings a răspuns (pentru LouiseGrace):

Ok.Sunt Ioana