| VladSpita a întrebat:

Salut, sunt din Moldova si caut prieteni noi sau fani The vampire diaries sau Ian Somerhalder, ma puteti gasi pe-

vk-vladsomerhalder

twitter-VladSomerhalder

odnoklassnik-TVD Somerhalder

pe facebook pe numele de Vlad Spita
pe google plus si youtube ca Vlad Somerhalder

Răspuns Câştigător
| Andrutza137 a răspuns:

Eu iubesc The Vampire Diaries...Am citit si cartile, inca ma uit la film astept sa mai apara episoade noi :X.Personajele mele preferate sunt Damon, Stefan, Elena :*. Sunt fata si am 13 ani big grin

| VladSpita explică (pentru Andrutza137):

Ma bucur mult sa te cunosc so mi-ar face placere daca neam cunoaste mai bine pe vreun site de socializare da-mi o adresa
si inca ceva un site pentru fani creat recent de mine (e cu serialulTVD subtitrat in romana--------
www.firstfan.webnode.ro

| Andrutza137 a răspuns (pentru VladSpita):

Stiai ca mai nou The Vampire Diaries este la TV..Pe ProCinema de luni pana vineri la ora 00:00winking

| VladSpita explică (pentru Andrutza137):

Salut am 16 ani sunt baiat
ce site-uri de socializre mai ai?
sintra p web saitul meu
www.firstfan.webnode.ro
sau
www.somerhalder97.wix.com/tvdfan