| 4l3xander a întrebat:

Am si eu nevoie de un cont de lvl 60 razboinic sau arcas de preferinta derion pe 4story.ro. Cine are si este dispus sa mi-l dea ii d-au la schimb hack pentru 4story (trece de hackshield, are tinctura, sclipire, one hit, speed, etc)

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sal da si mie hacku... big grin nu am cont dar promit nu dau la nimeni pls...iti dau fundita -.- timi_pitic id meu te astept.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna as vrea si eu hackul te rog alexutzaalexu90ms daca poti samil dai te rog mersi :X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sal eu am un cont de lvl 18 si ti-l dau pentru hack id-ul meu este vladradu@rocketmail.com si mai am unu de lvl 25

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sall
chiatr ai hack care trece de hackshield

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sall da-mi si mie hacku la id bogdan2409

| Any94 a răspuns:

Ce cod trebuie pentru onehit?