| flaviu11 a întrebat:

Caut niste melodi de incepatori dar fara acorduri iau lecti dar inca nu am ajuns la acorduri si as vrea sa imi mearga degetele mai repede si mi-am zis sa invat singur niste cantece dar nu gasesc nicaieri ca roc site-uri cantece orice mersi.

Răspuns Câştigător
| BiscuuBaii a răspuns:

Nu exista melodii la chitara fara acorduri laughing)))
cea mai usoara melodie este glossa caut-o pe youtube preda un om lectii de chitara onlinehappy

Funda?big grin

2 răspunsuri:
| BiscuuBaii a răspuns:

Le gasesti pe toate pe youtube...sau cauti pe google lectii de chitara online si iti da mai multe happy

| flaviu11 explică:

Ma eu ma refer cu note muzica adica iti zica notele muzicale ex mi fa so la mi do etc.