| johnny_2986 a întrebat:

Caut o fata sau un baiat care are vocea cat de cat finuta. pentru noul meu mix. vreau sa imi faca un spot publicitar. cine are experienta desigur.cu programele chestii.
trebuie sa spuna 2 - 3 fraze si sa modifice vocea nu e mare smecherie tongue
nu dau numai funda

3 răspunsuri:
| doKKz a răspuns:

Ai uitat sa specifici zona de unde esti...

| johnny_2986 explică:

Nu conteaza orasul. poti face treaba asta de acasa de la tine

| florin223 a răspuns:

Salutare
Te pot ajuta eu am un home studio si am mai facut asta
((ma ocup cu muzica nu cu spoturi dar nu e nici o problema se rezolva )contact me blastwood@yahoo.com