| didik15 a întrebat:

Vreau idei! Ofer funditahappy m-am implicat intr-un proiect STOP VIOLENTA si trebuie sa fac un spot publicitar in care sa arat ca violenta nu e cea mai buna are cineva vreo idee?

Răspuns Câştigător
| An0niiim a răspuns:

Pai nu stiuthinking In primul` rand felicitari entru faptul` ca te`ai implicat in acest proiect.

Eu zic sa faci o plansa de bloc de desen mare pe care sa o imparti in 2...intr-o parte sa ilustrezi violenta din familie adica parinti care isi bat copii sau violenta dintre 2 copii/oameni iar in partea cealalta sa ilustrezi o familie fericita plimbandu`se prin parca in cazu in care ai ales violenta din familie...iar daca ai ales varianta cealalta poti ilustra doi prieteni

Adica sa scoti in evidenta faptul ca e mult mai bine fara violentawinking

si te poti gandi si la un slogan pe care sa-l scrii pen o alta foia sau sa il scrii chiar deasupra imaginilor
PS:[imagnile nu trebuie neaparat desenate de tine in cazul in care nu ai talent in acest domeniu poti decupa din reviste carti mai vechi etc]

Sper ca te-am ajutaat:*

funda?big grin

1 răspuns:
| Sabinutza16 a răspuns:

Bravo! sa stii ca faci un lucru important pentru societatea asta in care traim!happy Eu zic sa ilustrezi violenta in forma lui cea mai simpla si fireasca sa vada oameni ce inseamna si ce urmari are! Focuseazate mai mult pe urmarile violentei si descrie o viata frumoasa fara violenta la un bun sfarsit ceea ce cred eu ca e cea mai buna idee! Bafta!happy