| mardeamor a întrebat:

Caut o garsoniera de vanzare mai ieftina zona salajan, postavarului trapezului, titan ceva aproape de zonele astea si pana in 20.000 de euro daca se poate 16.000 ar fi bine daca stiti anunturi mai noi va rog astept raspuns

2 răspunsuri:
| Onutsu a răspuns:

Vanzare garsoniera Titan
pret locuinta
21.000 EURO

Garsoniera
Tip locuinta: apartament
Etaj:
Imobil:
Suprafata: 0 mp

Detalii / utilitati

1 dec 1918, vanzare garsoniera, in bloc, confort 2, parter, posibilitate balcon, fara imbunatatiri, pret 21.000 EUR. telefon:0764392846

| Onutsu a răspuns:

Am gasit si la 10 000 e tot in zona 1 decembrie 1918. mai multe cauta aici : http://www.imobiliare-rezidentiale.ro/......260_29001. si daca vrei vre-una apesi detalii si dupa aceea contacteaza. succes! funda :P?