| anonim_4396 a întrebat:

Caut cu chirie o garsoniera in Bucuresti, ceva in apropiere de titan, chiar si berceni, pana in 200 de euro pe luna.Nu imi sunt de ajutor cele de pe net pentru ca deja le stiu. Multumesc anticipat.

3 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Sall. Daca vrei in Tineretului, apartament doua camere, dar nu la 200. Pa!

| papusikatha a răspuns:

Anuntul meu este destul de clar, multumesc totusi pentru propunere si deranj! Zi minunata!

| andreiandreea a răspuns:

Titan.c georgian.mobila,parch,gresie,ac,termopan,200euro.0722211776.andrei